Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-09-30 18:57:48

pablosko

Nowy użytkownik

Skąd: Skoczów
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 7
Punktów :   

Treningi MMA

Troche ostatnio o tym gadaliśmy, ale ze w sumie do niczego nie doszliśmy, poddaje ten temat pod dyskusje . Sale w sumie byśmy mieli(to zależy od zawady), chętnych tez pewnie znalazłoby sie dość. Mógłbym zapytać tego gościa który trenuje w Cieszynie czy mógłby przyjeżdżać do nas, nie koniecznie musi być to co tydzień. Tu macie link do tego cieszyńskiego forum: http://mmacieszyn.mojeforum.net/ . Zapraszam do dyskusji

Offline

 

#2 2008-09-30 22:00:43

Nawara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Treningi MMA

JA jestem za!! muszę tylko pogadać z kustoszem sali mi sie wydaje ze jest to mozliwe ale napiszcie czy macie ochote !!Tak jak Vlepka Mówi musimy rosnąć w siłe! kto za a kto przeciw wpisywac sie !!!???

Offline

 

#3 2008-10-01 07:14:03

popkorn

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Treningi MMA

i tak pewnie zas ino ja sie wpisze. Do inych to trzeba zawsze specjalna prosbe telefoniczna skierowac... Mi sie tez pomysl podoba.

Offline

 

#4 2008-10-01 08:48:19

pablosko

Nowy użytkownik

Skąd: Skoczów
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: Treningi MMA

czekam az wypowie sie najwazniejsza osoba...pozniej mozna zrobic jakas liste wstepna i zapytac o koszty. nie wiem tylko czy nie bedzie potrzeba specjalnych mat ktore rozklada sie na sali a sa one dosc drogie( ok.250zl 1 podobno)

Offline

 

#5 2008-10-01 11:01:13

Nawara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Treningi MMA

na stadionie nie ma mat:D

Offline

 

#6 2008-10-01 11:54:36

Zawadson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Treningi MMA

zawadson jest zainteresowany zawsze i wszedzie komus dac po mordzie , tyle ze chyba musialbym sie troche porosciagac i wogole troche kondycyjnie ale do wszystkiego da sie dojsc... :] powiedzcie mi tylko jeszcze ile te treningi kosztowaly bo nie pamietam... co do miejscowki jest to sprawa otwarta narazie... jesli mi sie nie uda zalatwic jakiegos dodatkowego terminu to zostana nam te srody bo w soboty to wiadomo zazwyczaj mecz albo cos no chyba ze nie bedziemy akurat jechac... ale opcja jest tez taka ze naprzyklad za niedlugo jak nie bedzie sie gralo na polu w noge w niedziele to mozna dopoludnia hale tez eksploatowac:] sprawa otwarta jeszcze o tym pogadamy... pozdro

Offline

 

#7 2008-10-01 17:57:45

pablosko

Nowy użytkownik

Skąd: Skoczów
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: Treningi MMA

no ja myslalem wlasnie o tych srodach i tak jak mowie to nie koniecznie musi byc co tydzien moze to byc na zmiane z czym tam chcecie(pilka, siata). dopiero bede sie pytal ile by chcial za to i podzielimy to przez liczbe osob chetnych... w soboty odpada bo sa w cieszynie...

Offline

 

#8 2008-10-04 14:35:49

pablosko

Nowy użytkownik

Skąd: Skoczów
Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: Treningi MMA

gadalem z wojtkiem i sprawa wyglada tak: generalnie proponowal to bielsko(ma tam powstac nowa sekcja) a jesli chodzi o treningi w skoczowie to mam sie z nim jeszcze skontaktowac bo on nie wie jak bedzie mial ulozony grafik w robocie poza tym on sam musi trenowac itd. jesli by to wypalilo to tak jak mowilem bedzie to tylko stojka( brak mat). pytalem o koszty ale powiedzial ze to bedziemy na bierzaco ustalac.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.greenstreetelite.pun.pl www.power-ranger-furia-dzungi.pun.pl www.mechatronika2009.pun.pl www.amazonki.pun.pl www.f1mini.pun.pl